Україна отримає 100 млн євро на поліпшення стану доріг у західних областях

50 млн євро надаються як грант ЄС, тож повертати їх не потрібно

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 грудня 201816370
Омелян підписав угоду, реалізація якої поліпшить стан доріг у трьох західних областях

Україна отримає 100 млн євро на поліпшення стану доріг та пасажирських перевезень в областях заходу України. 50 млн євро з цієї допомоги будуть кредитом Європейського інвестиційного банку, тоді як решта коштів – це грантова безповоротна допомога від Євросоюзу, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Окремо ще 10 млн євро у вигляді гранту отримає «Укрзалізниця». Відповідні кошти Україна отримає в рамках угоди «Транспортний зв'язок в Україні – Фаза І» між Україною та Європейським інвестиційним банком, яку сторони підписали у понеділок, 17 грудня.

Проектом передбачено залучення кредитних коштів Європейського інвестиційного банку в розмірі 50 млн євро, а також грантових коштів Європейського Союзу в обсязі 50 млн євро на підвищення швидкості, комфортності та економічності перевезень, а також забезпечення безпеки руху на автомобільних шляхах у західному регіоні України. Додатково передбачено виділення 10 млн євро у вигляді гранту для «Укрзалізниці».

За словами Омеляна, ці кошти будуть спрямовані на покращення автодорожнього сполучення у Львівській, Рівненській і Тернопільській областях, будівництво розв’язок, шляхопроводів і об’їзних доріг навколо міст, підвищення безпеки дорожнього руху, впровадження контролю руху автотранспортних засобів шляхом встановлення Інтелектуальних транспортних систем, а також на розробку програм усунення вузьких місць залізничних перевезень.

Міністр інфраструктури України також повідомив, що реалізація цього проекту передбачена Інвестиційним планом Європейського Союзу для України, який був затверджений 15 жовтня 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук