Український менталітет

Вистачить себе лаяти за якості, які нам не притаманні

БлогиПетро Шуклінов , 15 жовтня 2015 336
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

Часто доводиться чути про те, що менталітет нації якийсь не такий. Один недопалок кинув на землю - менталітет. Інший дав / взяв хабар - менталітет. Третій якось припаркувався або їздить неправильно - менталітет. Але це не менталітет, а невігластво конкретної людини.

Вистачить себе лаяти за якості, які нам не притаманні. Наш менталітет - це ніжність і душевність, сила і жертовність, здатність прощати і знаходити сили боротися за свободу навіть тоді, коли шансів на перемогу немає. Ось це і є український менталітет. Вистачить лаяти себе за чужі помилки. Лаяти себе треба за необдуманий вибір в дні голосувань. За слабкість в моменти, коли треба неосвічених людей ставити на місце: коли вони кидають недопалки на землю, коли вимагають хабара, коли їздять як захочеться. Треба культивувати в собі потребу змін на краще, і робити все, щоб це сталося.

Я бачу масу молодих і прекрасних хлопців з різних міст України, які зовсім інші. Вони вчаться або тільки закінчили навчання. Вони - наступне покоління українців, яким є що сказати і зробити. Цих людей дуже багато. У них все вийде. І у нас теж, якщо ми будемо вірити один в одного і робити більше, ніж можемо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук