Український стартап Petcube потрапив до найпрестижнішого в світі стартап-інкубатора

Український стартап Petcube залучив черговий раунд інвестицій від Almaz Capital, за участі AVentures Capital та Y Combinator у розмірі $2,6 млн. Petcube також став учасником програми бізнес-акселератора Y Combinator.

Компанія використає отримані кошти для розвитку дистрибуції у світі, подальшої розробки продукту, глобального масштабування та розширення команди, включаючи двох керівників у ключових напрямках – директора з маркетингу (CMO) та старшого віце-президента з продажів.

«З отриманими інвестиціями, участю у престижній програмі Y-Combinator та винятковими талантами у команді, в нас попереду надзвичайний шлях, – розповів CEO Petcube Ярослав Ажнюк, – ми зосереджені на розширенні мережі дистрибуції та прискоренні розвитку нових продуктів, що допоможуть покращити життя власників домашніх тварин та їхніх улюбленців».

Як пише Watcher з посиланням на представництво стартапуКріс Мадейрас приєднався до команди Petcube в якості старшого віце-президента з продажів, і відповідає за контроль та розвиток продажу камери Petcube у світі. До цього Кріс працював у Whistle Labs як віце-президент з продажів та маркетингу та обіймав керівні посади у провідних компаніях — виробниках споживчих товарів, таких як L’Oréal, PepsiCo та Nestlé.

Вів’єн Лі долучилася до Petcube як директор з маркетингу (Chief Marketing Officer), і відповідає за контроль глобальної стратегії бренду, маркетинг та комунікації. Раніше Вів’єн очолювала відділ маркетингу у Cyanogen — компанії, що розробляє провідну альтернативну операційну систему для смартфонів та планшетів на основі Android, та обіймала ключові маркетингові посади в Electronic Arts – одній з найбільших світових корпорацій, що розробляє та випускає відеоігри.

Мадейрас та Лі разом приносять в Petcube більше 40 років досвіду в керуванні командами виняткових професіоналів. Компанія також планує найближчим часом розширювати команду київського офісу — повідомили в компанії Petcube.

Petcube, Inc. заснована українцями технологічна компанія з офісами у Києві, Сан Франциско (США) і Шеньчжені (Китай). Перші продукти компанії — інтерактивна камера Petcube та мобільні додатки для iOS та Android, що об’єднують власників домашніх тварин в онлайн-спільноту. Petcube став першим продуктом, що дозволяє власникам домашніх тварин спостерігати за своїми улюбленцями, гратися та спілкуватися з ними на відстані за допомогою смартфона. Крім того, користувачі мобільного додатку Petcube можуть ділитися фотографіями тварин, знаходити нових друзів та гратися з публічно доступними тваринами, навіть не купуючи камеру Petcube.

Камера Petcube продається на Petcube. com, Amazon, Brookstone, Best Buy, Nordstrom. com, B&H Photo Video, і Frys.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук