Уряд надав п’яту категорію посаді старост об’єднаних територіальних громад

Кабінет міністрів відніс посаду старост об’єднаних територіальних громад до п’ятої категорії посад в органах місцевого самоврядування. Про це йдеться у постанові уряду №451 від 22 липня.

Згідно з постановою, заступників керуючих справами виконавчих апаратів обласних рад Кабмін відніс до четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, а керівників відділів сільських і селищних рад – до шостої категорії.

У повідомленні, яке додається до постанови, зазначено, що раніше дані посади не мали категорії.

Зазначимо, наприкінці червня Кабінет міністрів постановою №386 визначив умови оплати праці посадових осіб об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, постановою передбачено, що умови оплати праці посадових осіб об’єднаних територіальних громад визначаються органом місцевого самоврядування, виходячи з умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування та схем посадових окладів, передбачених для міст обласного значення (додатки 50 і 51 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»).

«Працівникам об’єднаних територіальних громад підвищена оплата праці до рівня зарплат у містах обласного значення. Це дасть можливість утримати вже наявних і залучити нових мотивованих співробітників, здатних реалізувати реформи», – заявив тоді у коментарі «РБК-Україна» представник президента у Кабінеті міністрів України, перший заступник голови Адміністрації президента України Віталій Ковальчук.

На його думку, таке рішення значно прискорить процес децентралізації в Україні і сприятиме більшій зацікавленості професіоналів у роботі в органах місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук