Уряд затвердив порядок державної атестації наукових установ

Державна атестація проводитиметься в обов'язковому порядку раз на 5 років

Рішення ухвалили на засіданні уряду

Кабінет Міністрів України затвердив порядок державної атестації наукових установ. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 19 липня, пише «Урядовий портал».

Як зазначається, порядок передбачає, що держатестація наукових установ проводиться для визначення ефективності її діяльності і не поширюється на вищі навчальні заклади. Вона проводиться експертними групами і експертною комісією, склад яких затверджується Міністерством освіти і науки. Під час атестації протягом не більше 45 днів оцінюється рівень забезпечення науковими і науково-технічними кадрами; стан матеріально-технічної бази; якості діяльності на підставі експертної оцінки, показників фінансово-економічної діяльності.

Державна атестація проводиться в обов'язковому порядку не рідше ніж один раз в 5 років для державних наукових установ або таких, в яких в статутних капіталах є доля держави, наукових установ академій наук. Атестація наукових установ інших форм власності проводиться за їхньою ініціативою. При створенні наукової установи його атестація має бути проведена впродовж трьох років. Ініціатором дострокової атестації можуть бути ті органи, у сфері управління яких перебувають наукові установи.

Кабмін доручив Міносвіти, центральним органам виконавчої влади, іншим державним установам, до сфери управління яких належать наукові установи, забезпечувати проведення державної атестації, починаючи з 2017 року.

Нагадаємо, сьогодні також Кабмін затвердив положення про Національний репозитарій дисертацій та інших академічних текстів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук