В Івано-Франківську планують створити Раду старійшин

Старійшини займатимуться питаннями приватизації майна і обговорюватимуть розвиток міста

В Івано-Франківську планують створити Раду старійшин
фото mi100
Виконком міськради Івано-Франківська планує найближчим часом запровадити Раду старійшин

В Івано-Франківську створюють Раду старійшин при міському голові. На наступному засіданні виконком Івано-Франківської міської ради має намір затвердити положення про Раду старійшин, пише «Курс».

Зазначається, що Рада старійшин буде консультативно-дорадчим органом при міському голові. Після затвердження положення міський голова своїм розпорядженням затвердить персональний склад Ради.

«Метою створення Ради старійшин є використання і передача міській раді накопиченого життєвого досвіду, зокрема, досвіду роботи у сфері забезпечення життєдіяльності територіальної громади», – йдеться в проекті рішення.

До ради старійшин можуть увійти представники громади віком від 60 років, які «мають великий досвід управлінської, наукової, суспільної роботи, особливі заслуги перед містом на термін повноважень міської ради».

Серед завдань ради старійшин, згідно із проектом рішення, моніторинг волевиявлення жителів територіальної громади з питань місцевого розвитку і контроль за реалізацією результатів волевиявлення; розробка концепції стратегічного розвитку міста; обговорення стану економічного, соціального і культурного розвитку міста тощо.

Старійшини також розглядатимуть питання щодо приватизації майна комунальної власності, соціального захисту населення, сприяння узагальненню і поширенню кращої практики роботи з питань, які відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування.

Представники Ради старійшин також мають право вносити міському голові пропозиції з питань розвитку різних галузей та сфери управління містом; аналізувати проекти рішень міської ради щодо соціального, економічного та культурного розвитку міста та проблемних питань міста та делегувати своїх представників для участі у засіданнях координаційних рад, робочих груп, депутатських комісій міської ради.

Рада старійшин створюється на термін повноважень міської ради.

До слова, Рада старійшин при міській раді є у Трускавці. Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, це громадська організація, яка «діє в місті-курорті з 2010 року і активно включається в життя громади».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук