Більше тисячі нещеплених від кору школярів у Луцьку відсторонили від навчання

Заборону на відвідування нещепленими дітьми шкіл і садочків МОЗ запровадило у вересні 2018 року

У Луцьку відсторонили від навчання 1098 школярів через відсутність щеплень від кору, повідомила заступниця начальника управління освіти Луцької міськради Тетяна Силка.

Вона зазначила, що директори шкіл діють відповідно до розпорядження голови Волинської ОДА від 1 листопада 2018 року, у якому йдеться про недопущення до навчального процесу дітей, які не мають щеплень від кору.

«Станом на 21 січня 2019 року 1098 дітей було відсторонено від навчання через відсутність щеплень від кору», – зазначила Тетяна Силка.

Заступниця начальника управління освіти Луцької міськради додала, що у кожному навчальному закладі рішення про недопущення невакцинованих дітей до навчання приймається за рішенням педагогічної ради.

Нагадаємо, у вересні Міністерство охорони здоров’я України заборонило нещепленим дітям відвідувати школи й дитячі садочки.

Крім того, на початку року через велику кількість хворих на кір у Луцьку продовжили шкільні канікули.

Нагадаємо також, що кір призводить до смертельних ускладнень. Єдиним способом уникнути кору є вакцинація, відмова від якої є однією з найбільших загроз для здоров’я людства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук