В МВФ заявили, що земельна реформа не обов'язкова для отримання Україною наступного траншу

ЕкономікаАндрій Стець, 20 липня 20171610
В МВФ заявили, що земельна реформа не обов'язкова для отримання Україною наступного траншу

Ключовими вимогами завершення четвертого перегляду програми EFF з Міжнародним валютним фондом (МВФ) є пенсійна реформа, приватизація і боротьба з корупцією в Україні. Про це повідомив офіційний представник Фонду Вільям Мюррей, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Четвертий перегляд програми радою директорів можливий після того, як необхідні в межах цього перегляду реформи будуть імплементовані. Основними з них є пенсійна реформа, заходи щодо прискорення приватизації і конкретні результати в боротьбі з корупцією», - заявив він під час брифінгу у Вашингтоні.

Крім цього, додав Мюррей, важливим також є продовження фіскальної реформи та реформа енергетичного сектора.

Що стосується земельної реформи, за словами представника МВФ, вона, як і раніше, є важливою умовою програми. Разом з тим, щоб досягти консенсусу з ключових питань, необхідно відтермінувати її початок до кінця року.

Нагадаємо, що навесні МВФ виділив Україні черговий 1 млрд доларів і був готовий надати до кінця року ще три транші на загальну суму 4,5 млрд доларів: 1,9 млрд доларівза підсумками четвертого перегляду програми в травні і по 1,3 млрд доларів в серпні і листопаді за умови виконання взятих зобов'язань.

В опублікованому навесні меморандумі Київ пообіцяв фонду провести закони для пенсійної реформи через парламент до кінця квітня, а про створення ринку землі - до кінця травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук