Міносвіти позбавило брата Віктора Ющенка ступеня доктора наук

Атестаційна колегія МОН визнала невідповідною належним критеріям докторську дисертацію Петра Ющенка

Через плагіат та низьку якість досліджень Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки скасувала три наукові ступені доктора та кандидата наук. Про це 26 лютого повідомила прес-служба МОН.

«Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки через академічний плагіат, низький рівень дисертаційних досліджень та невідповідність паспорту наукової спеціальності скасувала рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукових ступенів доктора та кандидата наук трьом здобувачам на засіданні 26 лютого 2020 року», – йдеться в повідомленні.

Атестаційна колегія МОН скасувала рішення спецрад: про присудження ступеня доктора наук Ющенку Петру Андрійовичу (спеціальність «Історія України» 07.00.01) через невідповідність належним критеріям, які висуваються до докторських дисертацій; про присудження ступеня кандидата наук Донник Тетяні Анатоліївні (спеціальність «Паталогічна фізіологія» 14.03.04) через невідповідність паспорта наукової спеціальності; про присудження ступеня кандидата наук Дерев’янко Інні Володимирівні (спеціальність «Загальна педагогіка та історія педагогіки» 13.00.01) через фальсифікацію джерельної бази, ознаки прихованого запозичення праць інших науковців та те, що дисертація не є науковим дослідженням», – зазначається в повідомленні МОН.

Окрім того, атестаційна колегія МОН відмовила 2 спеціалізованим вченим радам у продовженні їхньої роботи у зв’язку з невідповідністю Положенню про спеціалізовану вчену раду, порушеннями академічної доброчесності та низькою якістю дисертаційних досліджень, які до цього захищались у таких спецрадах.

«Це спецради в Харківському національному медичному університеті МОЗ України та Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України», – йдеться в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук