Верховна Рада внесла зміни до призначення допомоги після смерті військового

Сім'я колишнього військового отримає допомогу, якщо він помер через поранення впродовж року після звільнення

Законопроект підтримав 251 нардеп

Депутати Верховної Ради України підтримали зміни до порядку призначення одноразової допомоги після смерті військового, згідно з якими виплати будуть проводитися також у разі смерті протягом року після звільнення. Відповідний законопроект № 6268-1 підтримав 251 нардеп, повідомляє «РБК-Україна».

Зокрема, законопроект пропонує внести зміни до законів «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про військовий обов'язок і військову службу», згідно з якими одноразова допомога буде призначатися у випадку смерті колишнього військовослужбовця впродовж року після його звільнення з військової служби, якщо смерть настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов'язаних з виконанням обов'язків військової служби.

За чинної редакції зазначених положень така допомога призначається лише у разі смерті військовослужбовця, що настала в період проходження ним військової служби або внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження військової служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук