Відомий британський нейрохірург Генрі Марш консультував у Львові хворих дітей

Він оглянув понад 20 дітей і наглядав за трьома операціями на головному мозку

Відомий британський  нейрохірург Генрі  Марш консультував у Львові хворих дітей
фото ЛМР
Відомий британський нейрохірург Генрі Марш охоче ділиться досвідом з львівськими колегами (на фото справа)

Минулого тижня відомий британський нейрохірург, професор Генрі Марш консультував дітей у львівській міській дитячій лікарні. Він оглянув 21 дитину із Західної України і наглядав за трьома ендоскопічними операціями на головному мозку, які проводили нейрохірурги міської дитячої лікарні, повідомила прес-служба ЛМР.

Відомий нейрохірург зі світовим ім'ям не вперше приїжджає до Львова. За словами головного лікаря дитячої лікарні Дмитра Квіта - це вже був п’ятий приїзд професора Генрі Марша до львівської міської дитячої лікарні. За цей час він проконсультував понад 100 дітей з різних міст і сіл Західної України і за його участю було проведено понад 20 складних операцій.

«Дитяча нейрохірургія є однією із найскладніших галузей медицини, тож професор Генрі Марш вважає своїм обов'язком поділитись досвідом з колегами-нейрохірургами Львова. Професор бачить величезний потенціал у Львові, і вважає, що в міській дитячій лікарні можна зробити багато в галузі нейрохірургії», — каже Дмитро Квіт.

Щороку у відділенні нейрохірургії міської дитячої клінічної лікарні виконують близько 70 високотехнологічних нейрохірургічних операцій. Нейрохірурги лікарні постійно стажуються у кращих клініках світу, переймають досвід у професіоналів зі світовим ім’ям.

У цей приїзд до Львова професор Генрі Марш подарував міській дитячій лікарні інструментарій, який дозволяє знизити ризики при оперативних втручаннях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук