ВМС знищили російський безекіпажний катер
Українські військові знищили морський безекіпажний катер російських окупантів, що проник у територіальні води країни. Про це повідомили в пресслужбі ВМС ЗСУ 17 жовтня.
Російський катер виявили в районі, близькому до маршрутів цивільного судноплавства. Ворожу ціль знищили Військово-морські сили спільно з Головним управлінням розвідки.
«Знищення дозволило запобігти можливим провокаціям противника та мінімізувати ризики для цивільного судноплавства», – сказали військові.
Раніше керівник ГУР Кирило Буданов повідомив, що Росія має кілька моделей надводних дронів. Над їхньою розробкою росіяни працювали понад півтора року.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google