Якщо тебе щиро ненавидять тисячі людей, то ти щось робиш не так

Я не збираюся нікому співчувати, але не бачу й приводу для зловтіхи

БлогиПетро Шуклінов , 17 вересня 2015 289 1
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

Помер старший син Ганни Герман - Микола. Від інфаркту. 36 років. Молодший син Герман загинув у 2009 році. Дітей більше немає. Напевно, немає нічого страшнішого, ніж ось так. У цьому зв'язку згадую і смерть сина Януковича.

Я не збираюся нікому співчувати, але не бачу й приводу для зловтіхи. Одне вірно: ми завжди платимо за те, що робимо. І якщо на совісті сотні трупів - може бути, плата буде занадто великою.

Хтось краде, хтось вбиває, хтось переступає через людей, ходить по головах, халтурить на роботі, підставляє знайомих, умишляє. А потім не розуміє, чому життя починає давати збій: діти стають наркоманами, близькі родичі починають хворіти.

І ось сьогодні ти нагорі. А завтра летиш вниз, тому що домігся вершини всяку ціну. Наші політики саме такі - за всяку ціну. Більше грошей. Більше наживи. Більше понтів. А потім раптово смерть. І далеко не завжди твоя власна. Нікому такого не побажаєш. Але якщо тебе щиро ненавидять тисячі людей, то ти щось робиш не так. Треба задуматися. І терміново міняти свій світ. Не можна на долях інших людей, на обмані і брехні будувати своє світле майбутнє. Велика ймовірність, що саме сьогодні хтось, посилено деручись наверх, насправді закопує своє життя в землю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук