За знищення мозаїки колишнього магазину «Океан» винуватців оштрафують на понад 90 тис. грн

Інспекція ДАБК заборонила проводити будь-які роботи

СуспільствоБогдан Опока, 1 серпня, 14:00 2270 1

Інспекція Держархбудконтролю у місті Львові заборонила будь-які роботи на місці колишнього магазину «Океан». Окрім того, забудовнику загрожує штраф понад 90 тис. грн. Інспекція перевірила знищення мозаїки на фасаді будівлі та підтвердила порушення.

Також вона видала приписи як замовнику, так і виконавцю робіт. Відповідно до цих висновків, будь-які роботи на майданчику треба припинити негайно. А для їхнього продовження забудовник повинен відновити стіну та мозаїку на ній. Адже за проектом, «рибки», яких створили за ескізами львівського художника Володимира Патика, мали бути збережені.

«Оскільки підрядник відхилився від цієї проектної документації, що затвердив замовник і зніс цю стіну, відповідно він буде нести відповідальність. Там штрафна санкція передбачає штраф у розмірі 90 тис. грн», — розповідає начальник юридичного відділу Інспекції Держархбудконтролю Святослав Кіндратів.

Процедура накладення штрафу розпочалася і триватиме до 15 днів. Опісля забудовник або сплатить цю суму, або оскаржуватиме у суді.

Нагадаємо, про знищення мозаїки колишнього магазину «Океан» з цінною мозаїкою на фасаді будівлі на вул. Володимира Великого стало відомо 18 липня. Це збурило громаду Львова. Мерія заборонила бізнесменові Володимиру Шведу продовжувати будівництво на місці зруйнованого магазину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук