Голова ЛОДА розпорядився компенсувати перевізникам проїзд пільговиків

На компенсації пільгових перевезень у бюджеті Львівщини цьогоріч передбачено ₴15 млн

Голова ЛОДА розпорядився компенсувати перевізникам проїзд пільговиків
фото ZAXID.NET

Перевізникам компенсують з обласного бюджету витрати на перевезення пільговиків на приміських та міжміських автобусних маршрутах. Відповідне розпорядження голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки оприлюднено на офіційному сайті ЛОДА.

Своїм розпорядженням Олег Синютка зобов’язав районні державні адміністрації та міста обласного значення здійснити «розподіл субвенції з обласного бюджету між місцевими бюджетами області на компенсації витрат автомобільного перевізника внаслідок  перевезення пільгових пасажирів пропорційно до кількості громадян, що мають право на пільговий проїзд, та транспортних засобів, задіяних на приміських автобусних маршрутах загального користування».

Голова ЛОДА також зобов’язав місцеві органи влади укласти договори з перевізниками про компенсацію втрат від перевезень пільговиків.

Нагадаємо, на Львівщині склалась критична ситуація з перевезенням пільговиків на приміських та міжміських автобусних маршрутах, оскільки від початку року держава припинила відшкодовувати втрати за перевезення пільговиків. В асоціації перевізників Львівщини заявили, що за три з половиною місяці їм заборгували близько 8 млн грн.

Через це перевізники кілька разів заявляли, що обмежать перелік пільгових категорій, які можуть їздити в маршрутках безкоштовно. Востаннє перевізники пригрозили з 15 квітня залишити пільги лише для учасників АТО, членів сімей загиблих бійців та інвалідів І групи. 

Однак 13 квітня на спільній нараді перевізники та представники облради й ОДА домовились, що пільги не скасовуватимуть, а за безкоштовний проїзд у громадському транспорті пільговиків заплатять з обласного бюджету. 20 квітня перевізники й обласна влада підписали спільний меморандум. Зокрема, на компенсацію пільгових перевезень в бюджеті Львівської області цьогоріч передбачено 15 млн грн, однак і цих коштів, на думку перевізників, замало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук