Кабмін змінив механізм формування цін на оборонну продукцію

Кабінет Міністрів змінив порядок формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур. Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду 14 грудня, повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

Відповідно до внесених змін, оборонні підприємства зможуть включати до ціни реалізації з виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт оборонного призначення податку на додану вартість, сплаченого виконавцями під час закупівлі сировини, матеріалів тощо.

Також відповідно до змін, ціна реалізації оборонної продукції може бути уточнена на підставі витрат, підтверджених банківською установою, яка надала кредит під державні гарантії, для фінансування програм, пов’язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

Крім того, за даними Мінекономрозвитку, на засіданні уряду було схвалено пакет рішень, спрямований на забезпечення нагальних потреб силових відомств у техніці й озброєнні, та виконання державних контрактів з оборонного замовлення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук