Мер Одеси Труханов контролює понад 20 офшорних компаній і має російський паспорт

ЕкономікаАндрій Стець, 4 квітня 20163
Мер Одеси Геннадій Труханов

Мер Одеси Геннадій Труханов має російське громадянство і володіє 20 офшорними компаніями, свідчать дані, зібрані в рамках міжнародного журналістського розслідування «Слідство.Інфо».

Розслідування базується на матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ), у розпорядженні якого виявилися документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca.

Ім’я мера Одеси неодноразово спливає у документах та листуванні панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca.

Зокрема, Труханов є співвласником віргінської компанії Macon Assets Limited, а його дочка Катерина Труханова та інший співвласник компанії Андрій Іванчо керують фірмою «СКВО», яка займається будівництвом житлових і офісних приміщень.

Крім Macon Assets Limited, яка фактично є одним з власників престижного житлового комплексу «Арк-Палас» в Одесі, ім’я Труханова та його друзів спливає і в інших віргінський фірмах.

Зокрема, часткою в Corderoy Trading Limited, крім одеського мера та Андрія Іванчо, за документами володіє ще й депутат Одеської міської ради Юрій Шумахер, який обрався за списками партії Труханова «Довіряй ділам». А до обрання в депутати, Шумахер був генеральним директором вищезгаданої групи «РОСТ».

Після того, як Труханов та Шумахер стали владою, група «РОСТ» найбільше отримує бюджетних грошей на ремонт доріг в Одесі, йдеться у розслідуванні.

Загалом журналісти нарахували понад двадцять підприємств, пов’язаних з одеським мером та його найближчим оточенням, але варто звернути увагу, що в усіх реєстраційних документах Геннадій Труханов зазначений не як громадянин України. Він має іншу реєстрацію - російську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук