«Ми не спимо у наметах», - гендиректор «Чорноморця» про фінансові проблеми клубу

Спорт14 листопада 20142660

Генеральний директор «Чорноморця» Сергій Керницький пояснив в інтерв'ю газеті «Команда» причину фінансових проблем клубу.

«Все дуже просто і водночас складно. Ви знаєте, яка ситуація зараз в країні, в тому числі у банківській сфері. Навряд чи назвете мені хоча б один банк, який не переживає труднощів. Є вони і у генерального спонсора нашого клубу - «Імексбанку». На сьогоднішній день ми маємо проблеми не з фінансуванням, а лише зі своєчасністю виплат за контрактними зобов'язаннями перед гравцями, які становлять близько трьох місяців. Конкретики немає від Нацбанку, від якого залежить наш спонсор - «Імексбанк», а від нього, в свою чергу, залежимо ми. Складність полягає в тому, що зарплати футболістів прив'язані до долара, а курс американської валюти неухильно зростає», - розповів гендиректор.

Сергій Керницький також додав, що фінансові проблеми клубу у пресі часто перебільшують.

«Деякі видання написали, що наших гравців, мовляв, вже не годують і не одягають. Це повна маячня, яка має нічого спільного з реальністю. У нас немає проблем ні з харчуванням, ні з переїздами, ні з проживанням у готелях. Ми не живемо у наметах на виїздах ... Що стосується зборів, то у нас є низка пропозицій щодо їх проведення. Разом із головним тренером їх опрацюємо і приймемо рішення», - підсумував гендиректор.

Нагадаємо, що раніше головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук розповів, що гравці три місяці сидять без зарплати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук