Мінфін хоче ліквідувати «Родовід Банк», на порятунок якого вже витрачено понад 12 млрд грн

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 18 вересня 20143610

Міністерство фінансів України допускає ліквідацію «Родовід Банку», на порятунок якого уряд уже витратив понад 12 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Міністерство фінансів як орган управління корпоративними правами держави у статутному капіталі банку, підтримуючи необхідність розв'язання проблеми навколо АТ «Родовід банк», у відповідності до доручень Кабінету Міністрів України та у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, досліджує питання доцільності доопрацювання законодавства для врегулювання діяльності банку як санаційного або, у іншому випадку, процедури його ліквідації», – йдеться у повідомленні.

Мінфін нагадав, що за 2009-2011 роки держава витратила на докапіталізацію проблемного банку 12,3 млрд грн.

У 2011 році Кабмін ухвалив рішення створити на базі фінустанови санаційний банк, завданням якого мало бути проведення роботи з активами державних банків і банків, у капіталізації яких взяла участь держава.

У 2012 році уряд вносив на розгляд Верховної Ради проекти законів, якими передбачалося врегулювання питань роботи санаційного банку, проте, закони так і не були прийняті, і станом на сьогодні «Родовід Банк» повноцінно не запрацював як санаційний банк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук