Міноборони не призивало 35 артистів Львівської опери, а лише "уточнило їхні мобілізаційні дані"

Військові комісаріати надіслали повістки для артистів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької для того, щоб уточнити мобілізаційні дані.

"Вручення повістки - це далеко не призов, а своєрідний виклик до військкомату для уточнення мобілізаційних даних або проходження медкомісії. Зауважимо, що заявити свої клопотання щодо відстрочки, побажань про місце проходження військової служби або про проходження альтернативної служби можна також після прибуття до військкомату, зокрема й за повісткою", - повідомили УНН в Міністерстві оборони.

Також у відомстві митцям Львівської опери порадили у майбутньому завчасно опікуватися мобілізаційними справами. Наприклад, подавати клопотання на бронювання посад до військкоматів та органів місцевої влади, які, до речі, є головними відповідальними за мобілізацію.

Як повідомляв ZAXID.NET, 16 травня на сторінці Львівського оперного театру соціальній мережі Facebook з’явилось звернення колективу, в якому, зокрема, висловлювалось здивування тим, що до театру прийшло 35 повісток в армію, значна частина яких була адресована артистичному складу театру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук