Міськрада Винників не змогла забрати земельну ділянку у свого мера і його російських партнерів

ЕкономікаІрина Данилів, 31 липня 20145061

Прокурор Львівської області в інтересах Винниківської міської ради звинуватив ТОВ «Компанія «Данило Галицький» в несплаті орендної плати за землю у розмірі 184,8 тис. грн та вимагав розірвати договір оренди і повернути ділянку місту. Суд позов не задовольнив, оскільки прокуратурі не вдалось довести наявність заборгованості, повідомляють «Наші Гроші. Львів».

Згідно з матеріалами справи, прокурор обґрунтовував наявність заборгованості, посилаючись на інформаційну довідку ДПІ у Личаківському районі від 18.07.2014р. Проте суд, проаналізувавши її, з’ясував, що вона містить суперечливі дані. Виявилось, що відповідно до поданих декларацій з плати за землю, за період з 2010 по 2014 рік підприємству нарахували орендну плату у сумі 186,5 тис. грн. Відтак, суд вважає, що з інформації ДПІ залишається не зрозумілим який реальний розмір заборгованості по сплаті орендної плати виник у ТОВ «Компанія «Данило Галицький» та період його виникнення. Тому зобов’язує сторони провести звірку  взаєморозрахунків.

Через те, що дані довідки є суперечливими, а прокурор не зміг навести інших аргументів, які б підтверджували факт наявності систематичної несплати орендної плати, то підстав підстав для розірвання договору та повернення земельної ділянки немає.

Банальний земельний конфлікт перестає бути банальним, якщо взяти до уваги той факт, що засновником Компанії «Данило Галицький» є два підприємства:  московська фірма «Макрус» та винниківське ПП «Паладіум Люкс».  В свою чергу власником «Паладіум Люкс» є Уляна Уварова – дружина міського голови Винників Сергія Уварова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук