<

На будівництво двох нових доріг до Євро-2012 у Львові витратять 230 млн грн

Економіка17 червня 20117690

На будівництво двох нових доріг до Євро-2012 у Львові – проектованих вул. Ряшівської та вул. Вернадського – витратять понад 230 млн грн. Про це журналістам 17 червня повідомив в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради Ігор Фалюта.

І. Фалюта розповів, що на проектованій вул. Вернадського продовжуються земляні роботи і завершується перша черга будівництва.

«Фінансування відбуватиметься за державні кошти. Ще на сьогодні ми грошей не отримали», – сказав чиновник.

З його слів, кошторисна вартість нової дороги становить близько 60 млн грн.

«Будівництво вул. Ряшівської також триває, а зокрема його конструктивна частина. При сприятливих умовах плануємо завершити дорогу до кінця 2011 року. Кошторисна вартість – близько 171 млн грн», – сказав Ігор Фалюта.

Також під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради він повідомив, що після завершення вул. Вернадського, буде проведено благоустрій прилеглих територій, а вздовж дороги у три смуги буде висаджено дерева для шумозахисту.

Як інформував ZAXID.NET , минулого тижня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк підтвердив, що влада відмовилась від ідеї будувати розв’язку від стадіону до кільцевої дороги довкола Львова. Головною під’їзною дорогою до стадіону до Євро-2012 буде дорога з вул. Вернадського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук