Новий національний природний парк на Львівщині назвуть на честь Любомира Гузара

СуспільствоЮлія Лавришин, 21 червня 20184580
Новий національний природний парк на Львівщині назвуть на честь Любомира Гузара
фото UA-travel.info
Річка Західний Буг поблизу Сокаля на Львівщині

На території Сокальського району Львівської області створять національний природний парк «Надбужжя» ім. Любомира Гузара. Про це 20 червня повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА спільно з управлінням екології та природних ресурсів Волинської ОДА провели робочу нараду щодо створення об’єктів природно-заповідного фонду на території Львівської та Волинської областей. За підсумками наради погодили створити біосферні резервати «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара у Сокальському районі Львівської області та «Західне Побужжя» на території Іваничівського, Володимир-Волинського та Любомильського районів Волинської області.

«Особливістю біосферних резерватів є те, що вони відносяться до природоохоронних територій міжнародного значення та оголошуються рішеннями ЮНЕСКО. Наукові дослідження, спостереження за станом навколишнього природного середовища та інша діяльність в біосферних резерватах здійснюються на міжнародному рівні», – процитувала прес-служба Львівської ОДА начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Андрія Сенюка.

Біосферний резерват у басейні річки Західний Буг на території Львівської та Волинської областей створять з метою збереження природних комплексів біосфери, здійснення фонового екологічного моніторингу, вивчення навколишнього природного середовища, його змін під дією людської діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук