На святі професій у Львові можна було змінити стиль та власноруч виготовити екоіграшку

СуспільствоОльга Зеліско, 6 травня 2016, 17:43 371 0

У Львові студенти професійних закладів показали свої досягнення. На святі професій 6 травня демонстрували шедеври кулінарії, вироби із дерева, ковальську справу, а модників потішили дефіле моделей.

Кілька десятків училищ зі Львова та області привезли свої здобутки.

«Це райська насолода ― тут трюфельна основа і зверху кокосова кулька. Тут в нас м’ятний смузі. В нас майстри навчають швидко, навчання поєднано з практикою. В даний момент я проходжу практику», ― розповіла студентка коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу Наталія Яворенко.

Усі охочі могли змінити стиль зачіски. Студенти-перукарі за лічені хвилини укладали волосся львів'янок.

«Професію перукаря вибрала через те, що дуже подобалося волосся заплітати, щось бавитися з ним», ― поділилась викладач Ставропігійського вищого професійного училища Зоряна.

Показали свої вміння і ковалі. У руках хлопців метал оживав і перетворювався на квіти.

«Ось ми робимо троянди, тюльпани, браму, підставки на вазонки, будь-які вироби. Колись королем вважався той, хто вмів меча зробити», ― розповів студент Червоненського вищого професійного училища Олег.

А екологічні вироби не залишають байдужими жодну дитину. Іграшки та посуд студенти розписують у традиційному стилі яворівського розпису.

«Іграшки традиційні, власне, яворівські мають древню традицію. Перша яворівська художня школа з'явилась в Яворові в 1896 році. А потім вона перейшла в Івано-Фанківське ХПТУ. Традицію ми цю підтримуємо, розвиваємо, малюємо, навчаємо дітей», ― розказав викладач художнього училища №14 Мирослав Приставський.

Такий захід щорічно відбувається задля ознайомлення з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук