Нова домівка як спасіння
Суспільство

Нова домівка як спасіння

Мешканка Дрогобича рятує тварин від господарів-садистів

Юлія Лавришин, 9 травня 2017 941 0

Вчителька з Дрогобича Тетяна Райнівська допомагає безпритульним тваринам, або тим, яким не пощастило з господарями, і шукає для них нові помешкання. Для цього жінка створила спеціальну сторінку на Facebook та об’єднала навколо себе команду однодумців.

Історія про те, чому безвідповідальні господарі – це ще гірше, ніж їх відсутність.

***

Пальма та її попередниці

«Пальма. Так назвав її той, хто неспроможний ні прогодувати, ні утримувати. І вона чемно його слухає, хоча, коли чарка оковитої заливає його очі, він її виганяє на вулицю», – написала Тетяна у Facebook.

Не можливо не звернути увагу на цю собаку, гортаючи стрічку. Худа та обездолена. До такого стану її довели «люблячі господарі».

«Мені "пощастило" з сусідами. Пальма жила в молодої пари. Слава Богу, що в них нема дітей. Коли не п’ють – адекватні. Біда в тому, що тварина була закрита вдома і її дуже рідко годували, – розповіла Тетяна ZAXID.NET. – Я не могла на це дивитись. Просто прийшла до її господаря і забрала, поставивши перед фактом, що назавжди. Він навіть не заперечував, бо знав, що я не відступлюсь».

Пальма, за словами Тетяни, дуже мила та добра собака

Її попередній господар тримав її на припоні і не годував

Фото Пальми не залишило байдужим Facebook-спільноту і вже за кілька днів знайшлась сім’я зі Львова, яка забере собаку додому. Зараз Пальма на перетримці у знайомих Тетяни.

Пальма – вже третя собака, яку Тетяна забрала у цього господаря. Обидві її попередниці були так само худі і виснажені. «Попередніх двох собак цей чоловік так само мучив. До нього вже і з поліції приходили – безрезультатно. Така людина, і нічого не вдієш. Собаку любить лише коли не п'є, а це буває не так часто», – розповіла Тетяна.

Першою була Дора. Її жінка забрала 1 квітня 2016 року і залишила в себе. «Дора була не просто виснажена, а й побита. А ще в неї була чумка. Я її вилікувала, виходила, як могла. Але не зовсім. У неї досі мардочка клацає. Я не знаю, як треба знущатись з тварини, щоб вона не могла відновитись навіть після 13 місяців життя в нормальних умовах», – каже Тетяна.

Так Дора виглядала, коли Тетяна забрала її в попереднього господаря

А така Дора зараз

Після Дори у цього чоловіка була ще одна собачка, її імені Тетяна не знає. За словами жінки, вона також була дуже добра і ласкава. І також виснажена.

Попередниця Пальми

«Я також думала про те, щоб забрати її, але не встигла. Вона просто зникла», – сказала Тетяна.

Покликання піклуватись про тварин

У графі «Про себе» на Facebook Тетяна Райнівська написала коротко і зрозуміло: «Допомагаю тваринам». Все почалось із маленького бродячого цуценяти, яке вона підібрала та принесла додому.

Зараз у Тетяни спеціальна тематична сторінка у Facebook під назвою «Даруйте добро», близько 400 підписників та з десяток друзів, які то приїдуть автомобілем по тварину, то перетримають її в себе, допоки не знайдуться нові господарі.

Тварини, яким Тетяна Райнівська ще шукає господарів.

За більш ніж два роки через руки жінки пройшли сотні тварин і більшість з них зараз здорові та щасливі, а, головне, вдячні і вірні своїм новим господарям.

«Більшість тварин забрали люди. Особливо, якщо це – молоді цуценята або кошенята. В окремих випадках, якщо пес здоровий, але довго ніхто не забирав, я стерилізувала його і відпускала на волю», – згадала Тетяна.

За словами жінки, подекуди господарі бувають ще жорстокіші, ніж вулиця. Якщо людина не любить тварин, то їх краще і не брати.

«Для тварини найстрашніше – не вулиця, а господарі-садисти, які беруть її додому, щоб потім знущатися з неї, – розповіла Тетяна ZAXID.NET. – Пам'ятаю песика, який три тижні жив у туалеті, в повній антисанітарії. Або є такі, яких господарі залишають на причіпі, а самі кудись їдуть на дні, а то й тижні. Вони плачуть так, що серце розривається».

Забрати тварину, або допомогти в її утриманні можна, зв'язавшись з Тетяною за телефоном: 0984982793. Номер картки Тетяни Райнівської у ПриватБанку: 4149 4978 4755 3858.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук