Приватна фірма без жодних дозволів обклеїла зупинки в центрі Львова рекламою енергетика

Зупинка на Галицькій площі

Приватна рекламна агенція незаконно обклеїла зупинки громадського транспорту в центрі Львова – на вул. Дорошенка, пл. Галицькій та просп. Свободи – великими плакатами з рекламою енергетичного напою. Чиновники вже спрямували фірмі-порушниці лист з вимогою демонтувати незаконну рекламу.

Днями на зупинках у центрі Львова з’явилась реклама енергетичного напою «Pit Bull». При цьому рекламна агенція «БігБорд», якій належать павільйони, повністю заклеїла рекламою всі стінки зупинок. 

Рекламою обклеїли всі стіни зупинки

Як розповів ZAXID.NET директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, жодних дозволів на таку рекламну конструкцію міськрада не давала.

Тарас Вітик наголосив, що фірма має дозвіл лише на рекламу у вигляді сітілайту, який вмонтований у павільйон перпендикулярно по напрямку руху транспорту. «Все інше не передбачено типовою конструкцією зупинки, дозволів на це не видавали», – сказав він.

За словами Вітика, рекламній агенції вже надіслали лист з вимогою зняти незаконну конструкцію. «Якщо протягом п’яти робочих днів рекламу не усунуть, будемо демонтовувати примусово», – зазначив він. 

Усього, за словами Тараса Вітика, фірма має 26 дозволів на розташування рекламних сітілайтів на зупинках. Самовільну ж рекламу агенція «БігБорд» встановила на трьох зупинках – на вул. Дорошенка, пл. Галицькій та просп. Свободи.

Додамо, що напій, який рекламують на павільйонах, не рекомендується вживати дітям віком до 18 років, вагітним жінкам, матерям, які годують груддю, а також людям із серцево-судинними захворюваннями.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року рекламна агенція «БігБорд» встановила на своїх зупинках стенди з мапами Львова з написами російською мовою, що викликало низку обурень у львів’ян. Тоді одну із зупинок пошкодили невідомі, а на решті павільйонів мапи демонтували. Пізніше фірма розмістила на павільйонах мапи Львова з україномовними написами. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук