ПЦУ заборонила служити двом обраним на «соборі» Філарета майбутнім єпископам УПЦ КП

Ченців звинувачують у діях, спрямованих на поділ Церкви

Православна церква України закликала обох кліриків «до повного і правдивого покаяння»

Обраних на «соборі» Філарета двох майбутніх єпископів УПЦ КП заборонено у священнослужінні. Про це повідомили в прес-службі Православної церкви України.

«Архімандрит Андрій (Маруцак) з 22 червня, а ієромонах Ілля (Зеленський) з 21 червня 2019 року заборонені в священнослужінні за дії, спрямовані на поділ Церкви», - йдеться в повідомленні на сторінці ПЦУ у Facebook.

Указ щодо Маруцака підписано митрополитом Київським Епіфанієм. Згідно з документом насельник Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря в Києві архімандрит Андрій (Маруцак) був заборонений у священнослужінні строком на три місяці за спробу захоплення керівництва монастирем.

Також зазначено, що 20 червня Свято-Феодосіївський монастир прийнято в безпосереднє підпорядкування митрополита Київського і всієї України.

Ієромонаха Іллю (Зеленського) звільнено з посади настоятеля парафії архістратига Михаїла в м. Барвінкове Харківської області й заборонено в священнослужінні терміном на півроку.

Указ підписав єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

Православна церква України закликала обох кліриків «до повного і правдивого покаяння».

Зазначимо, що митрополит Філарет, який відколовся від Православної церкви України, раніше вирішив звільнити намісника Свято-Феодосіївського монастиря в Києві, котрий не прийшов до нього на «собор».

Як інформував ZAXID.NET, 20 червня в Києві була відновлена Українська православна церква Київського патріархату на чолі з Філаретом. Разом з ним від ПЦУ відкололися два архієреї з Росії - архієпископ Бєлгородський і Обоянський Іоасаф (Шибаєв) і єпископ Валуйський Петро (Москальов).

Цього самого дня було обрано ще двох майбутніх єпископів УПЦ КП - архімандрита Андрія Маруцака та ієромонаха Іллю Зеленського.

20 червня Філарет від імені Київського патріархату підписав указ про звільнення архімандрита Макарія (Папіша) і призначення на його місце архімандрита Андрія (Маруцака), який має стати одним з єпископів церкви Філарета.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук