Росія може змінити для України умови експорту продукції тваринництва

Оксана Панчишин, 1 жовтня 20135763
Митниця

Россільгоспнагляд може переглянути умови поставок української продукції тваринництва на російський ринок у зв'язку з планами України підписати угоду про асоціацію з ЄС. Про це повідомив керівник Россільгоспнагляду Сергій Данкверт.

"Ми будемо змушені практично повністю переглянути умови доступу української продукції тваринництва на російський ринок через майбутнє підписання Україною та ЄС угоди про асоціацію", – повідомив Данкверт.

Нагадаємо, що Україна і Європейський Союз планують підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі у листопаді 2013 року. Янукович раніше зазначав, що підписання угоди про асоціацію не означає, що Київ буде протиставляти інтереси ЄС інтересам Євразійського союзу і Митного союзу. 18 вересня 2013 року Кабмін схвалив проект угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв сказав, що в разі приєднання до зони вільної торгівлі з ЄС Україна не зможе взяти на себе низку зобов'язань Митного союзу, тому що нормативні бази Євросоюзу і МС несумісні. Відтак вхід для України до Митного союзу буде закрито. Згодом у Міністерстві закордонних справ Росії назвали «утриманством» бажання України приєднатися тільки до окремих положень Митного союзу, які вигідні для неї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук