Силовики увійшли на Одеський НПЗ, щоб вилучити арештовані нафтопродукти (відео)

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 22 листопада 201412050

На території Одеського нафтопереробного заводу тривають слідчі дії, причини і цілі яких співробітникам і керівництву заводу не пояснюють, повідомив адвокат Одеського НПЗ Денис Серебрянніков.

За його словами, на території НПЗ перебувають бійці спецпідрозділів «Гепард» і «Титан», а також слідчі.

«Вони розосередилися по території заводу. Кажуть, що будуть охороняти нафтопродукти, на які накладено арешт. Поки нічого незрозуміло і невідомо, чим це закінчиться. Нам нічого не пояснюють, слідчі не представляються», - розповів Серебрянніков, якого цитують «Коментарі».

Також адвокат повідомив, що співробітники заводу вже можуть покинути територію заводу, «але вони годину пролежали на підлозі під дулами автоматів».

За словами адвоката Одеського НПЗ, правоохоронці ходять по заводу, проте «як такого обшуку немає».

«Для чогось виламали двері в їдальню… Вони вже приходили з обшуком кілька днів тому і взяли документи, які їх цікавили. А зараз це не обшук, а незрозуміло що. Офіційних дій вони не здійснюють, хоча кажуть, що виконують слідчі дії. Які - незрозуміло», - підкреслив представник заводу.

Також Серебрянніков повідомив, що були арештовані два мазутовози, які їхали в котельню і не мають до заводу жодного відношення.

Раніше повідомлялося, що в Одесі йде захоплення нафтопереробного заводу. За словами Серебряннікова, таким чином у НПЗ хочуть відібрати нафтопродукти на $55 млн.

У свою чергу, в прокуратурі Одеської області, повідомлення якої цитує УНН, поінформували, що дії, які проводяться на території Одеського нафтопереробного заводу, здійснюються в рамках кримінального провадження.

«Відповідно до ухвали суду державна охорона здійснює забезпечення охорони нафтопродуктів з метою їх подальшої передачі на відповідальне зберігання державному підприємству», - йдеться в повідомленні.

Одеський НПЗ мав стосунок до Сергія Курченка — мультимільйонера, наближеного до екс-президента України Віктора Януковича.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук