Сім сімей загиблих військових із Львівщини отримали по 602 тис. грн від Міноборони

На Львівщині сім сімей загиблих військових на сході вже отримали допомогу від Міністерства оборони у розмірі 602 тис. грн на одну сім’ю. Документи ще 23 родин подано на погодження.

Про це розповів заступник обласного комісара Дмитро Акутін на нараді голови ЛОДА із членами Ради оборони області, до якої входять директори департаментів облдержадміністрації та керівники військових та силових структур області, передає прес-служба ЛОДА.

З обласного бюджету виплатили допомогу по 100 тис. грн 20 сім’ям загиблих, документи ще 11 є на погодженні в комісії облради. Загалом в обласному бюджеті передбачено 8 млн 314,5 тис. грн на виплату матеріальної допомоги в розмірі по 100 тис. родинам героїв Небесної сотні та загиблих військових на сході. Із цієї суми виплачено 4 млн 820 тис. грн.

Через зростання кількості загиблих з ініціативи Ірини Сех було збільшено фінансування відповідної програми. Проте на цей час виділених коштів вже замало. У зв’язку із цим голова ЛОДА Ірина Сех ініціює внесення змін до бюджету, аби кожна сім’я, яка втратила на війні сина чи чоловіка, отримала допомогу.

Окрім того, під час наради йшлося про мобілізацію, організацію визволення полонених, налагодження з ними зв’язку та координації дій силових структур з цих питань.

Зокрема, Акутін запропонував ініціювати внесення змін в чинне законодавство щодо призову осіб, старших за 60 років, які добровільно зголосились нести службу і за станом здоров’я і досвідом підходять для служби. Також важливою є реєстрація переселенців та їх облік у військовому комісаріаті з метою призову за мобілізацією. Існує потреба і в мобілізації чотирьох медичних сестер та лікарів, зокрема вісьмох анестезіологів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук