Тернопільські пластуни на знак пам'яті про жертв Голодомору провели ніч в камері КДБ

СуспільствоВолодимир Пиріг, 23 листопада 20141420

У Тернополі молодь із «Пласту» провела ніч у камерах колишнього КДБ, вшановуючи пам’ять жертв Голодомору.

Як повідомили у місцевій організації «Пласту», сьогоднішню ніч у камерах будівлі колишнього КДБ, де зараз працює Музей політв’язнів, молоді люди провели, щоб відчути той жах, крізь який свого часу пройшли їхні предки.

«Під час перебування в казематах ми зосередилися думками на спогадах про людей, які загинули через геноцид українського народу, а також молилися за душі мільйонів людських жертв», – сказала координатор заходу Оксана Липова, яку цитує УНІАН.

А ось члени Спілки української молоді вирішили вшанувати пам’ять жертв Голодомору 33-годинним постом та добрими вчинками.

«Ми щороку згадуємо про сам факт Голоду 1932-1933 років, про його призвідників, але не в стані осягнути жаху українця, з хати якого вимели останню зернину, село якого оточене кільцем вартових, діти якого просять їсти. Тому ми вирішили вшанувати пам’ять жертв Голодомору шляхом посту, молитви та доброї справи», – пояснили організатори акції «Сопричастя».

Кожен, хто погодився взяти в ній участь, відмовився від вживання їжі на 33 години.

«Це є своєрідною особистою жертвою кожного на спомин душ, невинно загиблих від Голоду 32-33 років. Окрім цього, кожен учасник акції впродовж цього часу мав зробити добру справу, метою якої є допомога ближньому, який перебуває у потребі. Це могла бути пожертва, практична допомога, духовна розрада тощо», – зауважили у СУМ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук