У Луцьку багато батьків відмовились від вакцинації дітей через релігійні переконання

За словами медиків, йдеться про членів протестантських релігійних громад

Лікарі ведуть перемовини із пасторами, щоби змінити думку батьків про вакцинацію

У Луцьку представники протестантських релігійних громад відмовляються вакцинувати дітей, посилаючись на релігійні переконання. Про це пише сайт «Волинські новини».

Під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови директорка КП «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Лєщинська повідомила, що найбільша проблема із вакцинацією дітей шкільного віку, зокрема, і від кору, є у загальноосвітніх школах №7 та 12. Саме там найбільша концентрація представників різноманітних релігійних конфесій, які запевняють, що «щеплення суперечить їхній вірі».

«З такими людьми критично важко розмовляти, на перемовини із медиками вони категорично не йдуть. Але як тільки постає питання виїзду в інші країни, зокрема у США, у віруючих батьків різко змінюється світогляд і вони починають вимагати у медиків терміново робити щеплення», – розповіла голова дитячої поліклініки.

За її словами, у практиці луцьких медиків були випадки, коли батьками треба було терміново вивезти дітей за кордон, тому їхні рідні намагались змусити лікарів зробити щеплення від поліомієліту дітям із високою температурою та підвищеними ревмопробами, хоч до того моменту, коли постало питання виїзду сім’ї за кордон, категорично відмовлялися від вакцинації.

«До 13-ти років дитина не мала жодного щеплення, а коли постало питання її виїзду до США, батьки мало не вимагали зробити усі необхідні щеплення за один день», – розповіла Оксана Лєщинська.

Вона повідомила, що нині лікарі намагаються вести перемовини із пасторами різних релігійних громад, аби ті хоч якось вплинути на батьків, котрі категорично відмовляються від вакцинації.

Як писав ZAXID.NET, наприкінці січня 2018 року луцьких дитячих поліклініках виник ажіотаж через те, що батьки масово ведуть своїх дітей вакцинуватися проти кору. Через це лікарі відкрили додаткові кабінети, де вакцинують школярів у вихідні. Це сталося тому, що на початку минулого тижня учнів, які не мають щеплень, відсторонили від навчання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук