У Львові для студентів-журналістів заснували стипендію Андрія Квятковського

СуспільствоАндрій Дрозда, 17 травня 20181880
У Львові для студентів-журналістів заснували стипендію Андрія Квятковського
фото Facebook
Відомий львівський журналіст відійшов у засвіти 2 травня 2018 року

Для студентів Школи журналістики УКУ діятиме стипендія пам’яті Андрія Квятковського. За повідомленням видання «Твоє місто», про створення премії оголосили під час шостого Lviv Media Forum. Стипедію призначатимуть щорічно для одного студента Школи журналістики УКУ. Вона покриватиме витрати на навчання і проживання.

Ініціатором заснування стипендії виступив співзасновник комунікаційної компанії pro.mova Євген Глібовицький. 4 травня він звернувся до друзів і колег Андрія Квятковського на своїй сторінці у Facebook із пропозицією заснувати ендавмент під стипендію.

«1 млн. грн. на депозиті в надійному банку дозволять щороку фінансувати навчання одного студента, наприклад, з аналітичним ухилом. Це найкращий пам'ятник для Андрія і спосіб передати естафету в майбутнє», – написав Євген Глібовицький.

Нагадаємо, що 61-річний львівський журналіст Андрій Квятковський помер 2 травня у Львові. Він був одним із засновників «Товариства Лева», ініціатором та організатором перших акцій з відновлення занедбаних могил Личаківського кладовища. З 1989 року Квятковський був активним учасником громадської екологічно-культурологічної ініціативи зі збереження екології Дністра. Один із засновників Унівської групи, створеної у 2007 році, ініціативи зі створення довготермінової стратегії для Львова.

Ще за радянської влади Андрій Квятковський долучився до створення незалежної преси. Працював у самвидавчому «Поступі», пізніше одним із редакторів «Post-Поступу», у 1997 очолив щоденну газету «Поступ». Багато часу працював редактором на київських телеканалах СТБ, 1+1, 5 канал та ICTV. З 2013 року працював редактором онлайн-видання Zbruč.eu.

Поховали Андрія Квятковського на Личаківському кладовищі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук