У Львові презентували оновлений центр репродуктивного здоров'я

У реконструкцію медичної установи область інвестувала понад ₴3 млн

Головні новини Львова 23.01Юлія Девда, 23 січня 2018, 14:11 1349 1

23 січня у Львові презентували відреконструйований обласний центр репродуктивного здоров'я, що розташований на вулиці Короленка, 9. Ремонтні роботи медустанови влаштували у межах програми енергозбереження обласного бюджету впродовж 2016-2020 року. Впродовж чотирьох місяців тут встановили майже дві сотні енергоефективних вікон, утеплили дах, фасад і цокольне приміщення.

«Для утеплення стін ми використали якісну мінеральну вату, а вікна встановили з подвійним склопакетом. Спільно з фондом «Східна Європа» ми зробили автоматизовану передачу даних щодо споживання енергоресурсів, тому в режимі онлайн бачимо, скільки ця установа споживає. Зараз прослідковуємо, що витрат енергії ‒ на 18% менше», ‒ розповів директор паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник.

Відчуття комфорту завдяки утепленню стін та заміні вікон, як зазначають в обласному центрі репродуктивного здоров'я, має важливий вплив на пацієнтів, які тут лікуються, чи відвідують медиків задля профілактичних заходів.

«Звичайно, що вагому частку у здоров'я тих, хто до нас приходить, вносить медикаментозне лікування, а також спілкування пацієнта з лікарем. Але поєднання цього з комфортом дозволяє отримувати позитивні результати», ‒ каже директорка установи Марія Малачинська.

Та й самі пацієнти також встигли оцінити оновлення медичної установи. Львів'янка Мар'яна Мікульська зізнається: «Коли ти приходиш у клініку і бачиш, що зовнішній вигляд, будемо говорити, так, як є, ‒ пошарпаний, то це не дуже привабливо. Після реконструкції сюди приходити набагато приємніше, відчуваєш себе спокійною та захищеною».

Загалом упродовж останніх двох років заходи з енергозбереження впровадили у сімох бюджетних установах на понад 35 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук