У Львові відбудеться форум з питань інформаційної безпеки в умовах війни з Росією

У неділю, 22 лютого, в актовій залі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться форум громадськості на тему «Україна в умовах неоголошеної війни з Росією».

Серед основних доповідачів форуму – міністр інформаційної політики України Юрій Стець, член Національної спілки письменників України Михайло Васильович Косів, професор ЛНУ ім. І. Франка Іван Вакарчук, йдеться в повідомленні прес-служби ЛОДА.

У своїх виступах промовці висвітлять проблемні питання інформаційної безпеки в умовах війни; питання культури як засобу захисту України від російської агресії та національної ідентифікації українців в умовах війни.

Мета проведення такого форуму саме у Львові – це ініціатива львівської спільноти як осередку національного духу пробудити в українцях солідарність та бажання працювати заради загального добра, самоорганізації та мужності у протистоянні російському агресору.

«У час, коли Росія підступно розпалює військовий конфлікт в Україні, є необхідність сформувати єдиний інформаційний простір, який охоплюватиме історичну пам'ять, науку, культуру, світогляд», – зазначив автор ідеї форуму, член національної спілки письменників України, громадський діяч Михайло Косів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук