27 березня у Львові буде проходити перший Lviv Outsourcing Forum, участь в якому візьмуть власники і директори ІТ-аутсорсингових компаній Львова та Києва, досвідчені львівські ІТ-фрілансери. Про це 25 березня під час прес-конференції повідомив керівник кластеру розвитку бізнес-послуг та ІТ, директор компанії Eleks SOFTWARE Олексій Скрипник.
О.Скрипник поінформував: «Ідея форуму – зібрати усі компанії Львова, і великі, і малі, щоб поспілкуватися. Це започаткування відвертої розмови про те, що потрібно учасникам нашого ринку, що потрібно компаніям». За його словами, Львів входить до десятки найпотужніших аутсорсингових центрів Європи та світової тридцятки, проте львівські компанії мало комунікують, часто не знають про напрями діяльності одна одної, а відтак втрачають багато можливостей для співпраці. Ідея створення кластеру бізнес-послуг та ІТ у Львові базована на результатах дослідження всесвітньо відомої консалтингової компанії Monitor Group про напрямки підсилення конкурентоспроможності міста. О.Скрипник вважає, що у межах кластеру потребують обговорення питання маркетингових стратегії просування продуктів за кордоном, питання навчання та підбору працівників, обміну досвідом. «Насправді, кластер більше потрібен не великим фірмам, а малим і середнім. Великі компанії у Львові мають відділи продажів і маркетингу, власні навчальні центри, лабораторії в університетах. Це те, що потрібне малим і середнім компаніям для росту. Ми ж бачимо можливості для взаємовигідної співпраці». Координатор форуму, керівник Lviv StartUp Club Ростислав Чайка додав: «Важливим є обмін інформацією, обмін досвідом. Малим і середнім компаніям, що розвиваються, цікаво переймати досвід у великих компаній, що успішно пройшли певні етапи». Також, за словами організаторів форуму, у рамках заходу буде започаткована дискусія щодо можливостей переходу аутсорсингових компаній до виробництва продуктів під власними брендами.
Довiдка ZAXID.NET
Аутсорсинг - передача компанією неосновниx для компанії бізнес-процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду - найчастіше з мотивів зменшення витрат на ці бізнес-процеси, або рідше, для покращення якості результату: послуг, виготовлюваних комплектуючих тощо.Найчастіше мається на увазі IT-аутсорсинг, тобто аутсорсинг інформаційних технологій, зокрема робіт зі створення та супроводу програмних продуктів.
У світовому рейтингу виробників програмного забезпечення Україна займає 15 місце. У нашій країні налічується біля тисячі компаній, що займаються розробкою ПЗ: у сфері зайнято близько 25-30 тисяч українських фахівців. За інформацією Альянсу компаній-розробників програмного забезпечення, річна частка України у світовому аутсорсингу становить приблизно 600 млн дол.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter