У Львові вперше створили карту, де зберуть усю інформацію про інфраструктуру та розвиток міста

На карті зберуть дані про густоту населення, зонування та інфраструктуру Львова

У Львові вперше розробили карту, де зберуть актуальні дані про інфраструктуру, розвиток та історію міста. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, на новому порталі будуть доступні історичні карти Львова, які можна буде накласти на сучасну карту та побачити, що було на місці того чи іншого будинку 100 років тому.

На карту уже нанесли інформацію про зонування, нові забудови, населеність районів, злочинність та актуальний рейтинг шкіл за результатами ЗНО. Незабаром обіцяють оприлюднити актуальні дані про міську велоінфрастуруктуру, ремонти доріг та транспортні маршрути.

«Можемо побачити розподіл населення по вікових категоріях, густоту населення у різних районах та кварталах міста. Є зонування міста, генплан, інформація щодо забудов, шкіл. Цікаво поглянути на перерізи різних сфер – наприклад, наскільки співвідносяться густота навчальних закладів з густотою населення», - зазначив директор ЛКП «Міський центр ІТ», радник міського голови з питань впровадження інформаційних технологій Андрій Вишневський.

Ініціатори наголошують – у форматі порталу мешканцям набагато зручніше дізнаватися, що відбувається у їхньому районі чи на вулиці. Розробники геопорталу планують співпрацювати з різними структурними підрозділами ЛМР, органами виконавчої влади, іншими організаціями, щоб наповнювати та регулярно оновлювати карту.

«Це продовження роботи в сфері муніципальних відкритих даних. Інформація, що була доступна для мешканців міста у вигляді таблиць, тепер буде відображена в зручному форматі карти. Також маємо історичні мапи, які можна накласти на сучасну карту міста. Львів’янам буде цікаво дізнатися, що було на місці їх помешкання, наприклад, 150 років тому», - розповідає керівник сектору геоінформаційних систем ЛКП «Міський центр ІТ» Максим Морус.

Над порталом працювали працівники ЛКП «Міський центр ІТ» разом з компанією SoftPro протягом семи місяців. Наразі карта є недоступною, новий міський проект презентують у вівторок, 14 березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук