У вівторок ВРУ розгляне кошторис своїх витрат і підвищення зарплат депутатам у 2017 році

У вівторок ВРУ розгляне кошторис своїх витрат і підвищення зарплат депутатам у 2017 році
фото ВРУ
Депутати пропонують 17 січня затвердити кошторис витрат на діяльність ВРУ в сумі 1,13 млрд на 2017 рік

На пленарному засіданні 17 січня Верховна Рада розгляне проект постанови №5573, яким пропонується збільшити зарплати депутатам. Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, оприлюдненому на порталі ВРУ.

Як зазначається, згідно з проектом №5573, з 1 січня 2017 року посадовий оклад голови Ради пропонують збільшити до 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (один такий мінімум в даний момент становить 1,6 тис. гривень, тобто 32 тис. гривень) та членів комітетів Ради, якими є більшість депутатів, - до 16,2 таких мінімумів (25 920 гривень). Цією ж постановою пропонують затвердити кошторис витрат на діяльність ВРУ в сумі 1 128 399 400 гривень на 2017 рік.

Робочий день депутати планують розпочати з питань транспорту, зокрема розглянути у другому читанні законопроект №4121 про регламентування впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в міському громадському транспорті (електронний квиток). Також Рада планує затвердити календарний план проведення шостої сесії.

Крім того, в цей день планується розглянути питання екологічної політики, зокрема у другому читанні законопроект №3323 про спрощення процедури отримання права на спеціальне водокористування.

У розділі «Включення до порядку денного сесії» числиться законопроект №5577, що вводить можливість стягнення необґрунтованих активів громадян, підозрюваних у скоєнні злочинів, до вироку суду.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив про відсутність законних підстав для виплати зарплат депутатам Ради без прийняття парламентом кошторису.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук