Уряд планує посилити контроль за якістю молочних продуктів

Уляна Сенко, 30 серпня 20127970
Уряд планує посилити контроль за якістю молочних продуктів
фото fitness21.com.ua
Молоко

Кабінет Міністрів встановив мінімально допустимий рівень закупівельної ціни на молоко в населення на рівні 2,20 грн, без урахування ПДВ.

Микола Азаров назвав неприпустимою ситуацію, коли в деяких областях країни молоко у населення закуповується за ціною 1.6-1.8 грн.

"До 70% молока в країні виробляються приватними сільгоспвиробниками, яких необхідно захистити від різних спекулянтів, які закуповують молоко за штучно заниженими цінами", - підкреслив він.

Крім того, Микола Азаров вважає за необхідне переглянути вимоги технічних регламентів на молоко, що закуповують для шкіл, дитячих установ та лікарень.

"Окремо хочу звернути увагу на важливість посилення контролю за якістю молочних продуктів, які надходять в дитячі садки, школи та лікарні", - підкреслив прем'єр-міністр.

Азаров також доручив Мінагрополітики до кінця серпня розробити і внести на розгляд Кабінету Міністрів проект закону, який зобов'яже переробників молока розміщувати на упаковках молочних продуктів, вироблених з додаванням замінників молочних інгредієнтів, напис "із замінниками молочних інгредієнтів". Використання в назві таких продуктів похідних від традиційних назв – "сирок", "сметанка" і так далі пропонують заборонити. Проект закону має передбачати, що молочна продукція, виготовлена з використанням замінників, будуть розміщувати на окремих полицях і стелажах та спеціально позначатимуть.

На думку прем'єр-міністра, такий закон у першу чергу захистить права споживачів, дозволить їм легко відрізняти натуральні молочні продукти від продуктів, виготовлених з використанням замінників, а також підтримає сумлінних вітчизняних виробників та переробників молока.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук