Уряд затвердив санкційний список іноземців, що спостерігали за виборами президента РФ у Криму

Уряд схвалив пропозиції Міністерства з питань тимчасово окупованих територій (МТОТ) щодо розробки санкційного списку іноземців, які були задіяні у виборах президента Росії в окупованому Криму. Про це, 7 березня, повідомила прес-служба МТОТ.

«18 березня 2018 року Російською Федерацією на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м. Севастополя було незаконно проведено так звані «вибори» Президента Російської Федерації. До участі у «виборах» в якості так званих «спостерігачів» були залучені ряд громадян і резидентів іноземних держав, у тому числі з Німеччини, Франції, Швеції, Ізраїлю, США, Кіпру, Іспанії, Італії, Фінляндії, Сербії, Норвегії, Великої Британії тощо», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, що особам зі санкційного списку буде заборонений в’їзд до країни. Зокрема, вони не зможуть займатися економічною діяльністю на території України, а їхнє майно в разі виявлення буде заблоковане.

Санкційний список буде переданий для розгляду на засіданні Ради національної безпеки та оборони (РНБО) для прийняття остаточного рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук