В Україні кандидати в президенти витрачають на вибори вдвічі більше, ніж в Польщі, – КВУ

Хто і скільки витратив на передвиборчу кампанію

СуспільствоОксана Руда, 29 травня 20154172
В Україні кандидати в президенти витрачають на вибори вдвічі більше, ніж в Польщі, – КВУ

Комітет виборців України підрахував, що кандидати в президенти Україні витратили на вибори вдвічі більше, ніж в Польщі. Про це йдеться в повідомленні прес-службу КВУ.

«Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Олег Ляшко загалом витратили на вибори майже вдвічі більше коштів, ніж Анджей Дуда, Броніслав Коморовський та Павел Кукіз (13,5 млн дол. проти 7,5 млн дол.). Витрати кандидатів у президенти України в 2014 р. становили: Петро Порошенко – 7,5 млн доларів, Юлія Тимошенко – 5,2 млн доларів, Олег Ляшко – 546 тис. доларів. Тоді, як на кандит в президенти Польщі в 2015 р.: Анджей Дуда витратив – 3,4 млн доларів, Броніслав Коморовський – 3,9 млн доларів, Павел Кукіз – 158 тис. доларів. При цьому, Анджей Дуда та Броніслав Коморовський разом за 2 тури виборів витратили менше коштів, ніж Петро Порошенко за 1 тур (7,3 млн дол. проти 7,5 млн дол.)», – такі дані наводять експерти КВУ.

В Комітеті виборців зазначили, що традиційно високі витрати кандидатів на виборчі кампанії в Україні пов’язані із видатками на платну рекламу на телебаченні, радіо та на зовнішніх носіях (білборди, сітілайти).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук