В Україні зросла кількість смертей на виробництві

При цьому загалом кількість нещасних випадків на виробництві торік скоротилася

Кількість смертельних нещасних випадків на виробництві за підсумками 2018 року збільшилась на 5,4%, всього в минулому році смертельно травмувалося 350 осіб проти 332 у 2017 році, повідомила у вівторок, 22 січня, прес-служба Фонду соціального страхування України (ФССУ).

У той же час, кількість нещасних випадків і професійних захворювань у 2018 році загалом скоротилася. Всього фонд зареєстрував 4805 нещасних випадків і 1879 професійних захворювань, що відповідно на 3,2% і 3,7% менше ніж у 2017 році.

Зазначимо, що ФССУ здійснює страхові виплати потерпілим в результаті нещасного випадку на виробництві або в разі професійного захворювання, а також надає медичні та соціальні послуги. Зокрема, фонд фінансує лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров'я, проходження курсу оперативної реабілітації на базі санаторно-курортних установ, проведення досліджень, здійснення оперативних втручань, ендопротезування, протезування, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук