В УКУ презентували книгу про життя і місію Папи Франциска
21 травня відбулася презентація книги Папи Франциска «Я прошу вас молитися за мене. Початок Петрового служіння Папи Франциска» в українському перекладі.
За словами керівника проекту Михайла Комарницького, у книзі зібрані промови Понтифіка, починаючи від 13 березня 2013 року, коли він був обраний 266-м Папою Римським, і до Вербної неділі цього року.
Крім промов, у праці є також біографія Папи Франциска, пояснення значення його герба і девізу тощо.
«Мета цієї книги – просвітницька, а саме: донести важливі слова Папи Римського до читачів різних категорій в Україні, незалежно від віку, статі, соціального статусу. Які головні уроки з цієї книги ми повинні засвоїти? Насамперед, це заклики до солідарності у боротьбі з бідністю, корупцією, скромність і простота у повсякденному житті, толерантність та милосердя у відношенні до ближнього», - наголосив Михайло Комарницький.
У створенні українського видання книги «Я прошу вас молитися за мене. Початок Петрового служіння Папи Франциска» також брали участь декан ФБФ, о. д.-н. Роман Завійський (науковий редактор українського видання), Анна-Марія Волосацька (редактор), Андрій Василів (обкладинка і верстка). Також до видання цієї праці долучився й поет, літературознавець та науковець Андрій Содомора.
«Папа Франциск обрав слова: «Хто я такий, щоб судити когось?», тему Божого милосердя і Церкви-Матері, яка зцілює, як центральну тему свого служіння. Важливу роль він приділив й місії мирян, що є носіями євангелізації, керуючись соціальною доктриною Церкви», - зазначив о. д-н. Роман Завійський.
«Покликання, обов’язок, відповідальність – без цих трьох речей все інше втрачає своє значення. Ми впроваджуємо цю книгу в сучасність, і це дуже важливо, бо думки Понтифіка здатні закарбувати нові благородні цінності у світі», - розповів Андрій Содомора.
Ректор УКУ, о. д-р Богдан Прах розповів, наскільки важливою є роль Папи Франциска у сучасному християнському світі: «Такі люди, як Папа Римський Франциск, із великим досвідом молитви, можуть нас багато навчити. Ми повинні вдумливо вчитуватися у слова Святійшого Отця, щоб зрозуміти глибину кожної його думки».