В уряді розповіли, на що підуть 90 млн євро, які ЄС виділив на децентралізацію

Україна може не отримати грошей від Євросоюзу, якщо не підготує зустрічних пропозицій

90 млн євро, які Євросоюз виділив як допомогу на підтримку реформи децентралізації, можуть бути спрямовані на три напрямки, повідомив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (ЖКГ) України Геннадій Зубко, коментуючи останні домовленості з представництвом ЄС.

«Ці гроші – допомога, яку наші європейські колеги готові виділити виключно під реформу децентралізації. Для цього є кілька аргументів. По-перше, децентралізація є найбільш проробленою реформою країни, по-друге, її підтримує міжнародне співтовариство, по-третє, Євросоюз готовий надалі включити в програму допомоги інші країни», – цитує Зубка прес-служба Кабміну.

За словами урядовця, європейці планують направити 90 млн євро допомоги на наступні напрямки: розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад, допомогу в розробці інвестиційних проектів регіонального розвитку і створення центрів з надання адміністративних послуг в об'єднаних територіальних громадах.

«Наше спільне завдання – якнайшвидше підготувати зустрічну пропозицію для Європейського Союзу, адже ця допомога не є закріпленою за Україною. Якщо ми будемо зволікати, то ЄС може передати ці кошти на інші проекти, зокрема на допомогу Сирії або Тунісу. Тому ми повинні діяти професійно і злагоджено», – додав Зубко.

У прес-службі Кабміну додали, що програма допомоги ЄС повинна розпочатися 1 січня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук