З голови найвищої у світі статуї Ісуса Христа в Польщі демонтують антену, що роздавала інтернет

СвітАндрій Стець, 28 квітня 20188070
З голови найвищої у світі статуї Ісуса Христа в Польщі демонтують антену, що роздавала інтернет
фото Onet
Церква визнала, що з гігантської фігури Ісуса в Польщі роздавали інтернет

Церква пообіцяла демонтувати антени з найбільшої у світі статуї Ісуса Христа у польському місті Свебодзін. В офіційній заяві курії єпархії Зеленогурсько-Гожувської заявили, що ці пристрої на верхівці статуї можуть ранити почуття людей, особливо віруючих, пише польське видання «Fakt».

Як повідомляється, священик парафії Милосердя Божого у Свебодзіні Ян Романюк замовив демонтаж в найближчі дні, але не пізніше 10 травня. Крім того, в листі зазначалося, що попередні заяви парафії були неправдивими.

Тепер священик виклав зовсім іншу позицію, аніж раніше говорив журналістам.

З'ясувалося, що в 2016 році парафія уклала договір на безоплатне користування простором на фігурі Ісуса Христа, де й були встановлені пристрої для інтернет-передачі. В обмін на співпрацю парафія отримала безкоштовний візуальний моніторинг і доступ до широкосмугового інтернету. Зазначається, що жодних інших вигод парафія не отримала.

Фото «Fakt»

Інтернетом могли також користуватися паломники і туристи, які перебували поруч з фігурою Христа.

Представники курії також вибачилися перед журналістами.

«Від імені єпархіального єпископа дякую журналістам за вирішення цього питання та за інформування громадськості про це, і я шкодую про те, як засоби масової інформації були поінформовані у цій справі», – сказано в заяві.

Як інформував ZAXID.NET, на вершині 33-метрової фігури Ісуса Христа в Свебодзіні встановили антени. Представники компанії, яка надає інтернет, запевнили, що це ініціатива священика місцевої парафії. Проте у самій парафії журналістам заперечили цю інформацію, заявивши, що нічого про це не знають.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук