До 18 березня триватиме прийом робіт на конкурс економічної журналістики «Media etc. 3.0»

Автори двох найкращих робіт поїдуть на журналістський фестиваль до Німеччини

До 18 березня триватиме прийом робіт на конкурс економічної журналістики «Media etc. 3.0». Журналісти центральних і регіональних ЗМІ, блогери та навіть студенти-журналісти можуть відправити на конкурс свої роботу на економічну тематику, якщо вона була опублікована в ЗМІ впродовж 2018 року. Про це організатори премії розповіли у середу, 27 лютого, на прес-конференції у львівському прес-клубі.

«В нас 6 основних номінацій, за які ми видаємо грошові премії. Три номінації за роботу публіцистичну, радійну, відеоматеріал національного рівня. І так само три роботи регіонального рівня. Також у нас є три додаткові номінації – це премії, які ми будемо давати студентам-журналістам з метою заохочення молодих журналістів до їх роботи. І є ще додаткові призи. Розмір основних премій 5 тис. грн кожна і додатково – це ще 15 тис. грн. Це такий спеціальний фонд на ті роботи, які ми не зможемо віднести до якоїсь категорії чи номінації, але не зможемо не виділити, залишити непоміченими», – сказала голова оргкомітету премії «Media etc. 3.0» Олена Хотенко.

Окрім того, два лауреати, чиї роботи визнають найкращими, поїдуть до Німеччини (у місто Бонн) на міжнародний журналістський фестиваль, який відбудеться у травні 2019 року.

До конкурсу допускаються друковані матеріали, публікації в інтернет-виданнях, а також теле- та радіоматеріали на економічну тематику, опубліковані впродовж 2018 року. Один журналіст може відправляти на конкурс необмежену кількість робіт, але при цьому одна робота може змагатися лише в одній номінації.

Впродовж двох місяців експерти з економіки і журналістики та журі визначатимуть переможців. До складу журі входять журналіст, медіа-експерт, голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов, голова оргкомітету «Media etc.» Олена Хотенко, головний редактор журналів «Корреспондент» та «Деньги.UA» Олександр Крамаренко, шеф-редактор радіостанції «Голос столиці» Ігор Чичкань, економіст, голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук, журналіст телеканалу СТБ Дмитро Литвиненко та журналіст «РБК-Україна» Владислав Красінський.

Спочатку надіслані роботи перевірятимуть експерти з журналістики на відповідність журналістським стандартам та експерти-економісти – на наявність економічної тематики. Обидві експертні комісії незалежно одна від одної виставлятимуть оцінки роботам за своїми критеріями. Журі обиратимуть уже серед тих робіт, які пройдуть перевірку двох експертних комісій.

Організаторами конкурсу є Інститут податкових реформ та Громадське радіо. Цьогоріч цю премію вручатимуть вже втретє. Роботи розпочали приймати 18 лютого і завершать прийом до 18 березня. Надсилати роботи можна на електронну адресу [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук