В Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани

Її отримала американська компанія, яка випускає продукти з канабісу і володіє площами з вирощування конопель

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 13 листопада 201816510
Виробник продуктів з марихуани планує використати Україну для виходу на ринок ЄС, а також на глобальний ринок

Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію на імпорт високоякісної канабідіол (КБД)-сировини, екстрактів та концентратів, готових КБД-продуктів, обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД та продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок. Її отримала американська компанія C21 Investments Inc, штаб-квартира якої розташована у канадському Ванкувері.

Зазначимо, відповідний прес-реліз американська компанія випустила ще 7 листопада, але в Україні на нього звернуло увагу видання InVenture лише через 5 днів.

«Ми раді отримати першу ліцензію, видану в Україні, та розширити її на Європу. Для нас це значуща можливість – побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця та використовувати конкурентні переваги України для доступу до ринків ЄС та глобальних ринків», – сказав головний виконавчий директор C21 Investments Роберт Чейні.

У прес-релізі C21 також повідомляється, що компанія подає заявку на отримання в Україні додаткових ліцензій, у тому числі на вирощування конопель.

Видання зазначило, що КБД-екстракти і продукти з мінімальним вмістом тетрагідроканабінолу є законними в багатьох країнах Європейського Союзу. Компанія вже відкрила представництво в Києві.

C21 Investments Inc. культивує, обробляє і поширює продукти з канабісу в Сполучених Штатах. Компанія володіє площами, на яких вирощує коноплі в штаті Орегон. Також компанія купила двох американських виробників їстівних продуктів з канабісу.

PS: після публікації у ЗМІ цього матеріалу в мережі звернули увагу на повний прес-реліз компанії, в кінці якого є застереження «відмова від відповідальності». Це PDF-файл, у кінці якого чітко зазначено, що прес-релізи компанії містять так звану «вперед-орієнтовану інформацію». А це означає, що в релізах може йтися про плани компанії чи наміри та очікування її керівництва. Відтак у «відмові від відповідальності» наголошується, що така інформація може не бути достовірною, а містити лише прогнозну інформацію.

Зазначимо, підтвердження видачі такої ліцензії від українських органів влади не надходило.

Нагадаємо, що в Україні вживання і зберігання марихуани є злочином, хоча низка активістів бореться за її легалізацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук