Меркель різко розкритикувала Росію на засіданні Бундестагу

СвітЛюбко Петренко, 27 листопада 20145720
Меркель різко розкритикувала Росію на засіданні Бундестагу
Меркель у Бундестазі

Канцлер Німеччини Анґела Меркель використала генеральні дебати щодо федерального бюджету для безжальної критики політики Кремля в українському конфлікті. Вона закинула Москві порушення «територіальної цілісності України». Про це повідомляє інтернет-портал часопису Spiegel.

Анексія Криму Росією, за словами Меркель, «не може мати жодних вибачень». Так само на її переконання, не можна в жодному випадку шукати виправдань для «прямої чи непрямої участі Росії у воєнних діях в Донецьку, на сході України».

 «Політика Росії порушує міжнародне право і загрожує європейському мирному порядку» – зазначила німецький канцлер. Водночас вона заявила: «Ми не полишимо намагань у діалозі з Росією дійти до дипломатичного вирішення проблеми».

За словами Меркель, у вирішенні конфлікту на Донбасі має бути єдина мета: «дозволити суверенній Україні самій вирішувати свою долю». «Хай цей шлях буде напруженим і довгим, але я переконана, що нам це вдасться», – промовила канцлер.

Анґела Меркель заявила теж, що без санкцій проти Росії не обійтися. «Для наших зусиль, спрямованих на розв’язання цієї кризи ми потребуємо терпіння й стійкості», – зазначила вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук