«Ніч проти бідності» у Львові зібрала 84 тис. грн для жінок у кризових ситуаціях

У Львові на благодійному вечорі «Ніч проти бідності», що відбувся 30 вересня, зібрали 84 тис. грн для ремонту будинку, який стане новим Центром інтегральної опіки для жінок у кризових ситуаціях. Кошти було зібрано за рахунок вхідних квитків, благодійного аукціону та благодійних внесків.

Зібрані кошти спрямують на створення нових можливостей для осіб, які потрапили у кризову ситуацію внаслідок військових дій на сході та створення індивідуальних кімнат для жінок з дітьми, повідомили організатори заходу МГО «Народна допомога – Львів», передає прес-служба ЛМР.

Всього на торги благодійного аукціону було виставлено 5 лотів, а саме: екскурсія Львом з Петром Радковцем, сніданок на терасі католицького університету з Ярославом Грицаком, weekend у львівському готелі «Атлас Делюкс», cніданок з мером Львова Андрієм Садовим та ікона св. Анастасії.

Стартова ціна усіх запропонованих лотів становила тисячу гривень. Найдорожче учасники аукціону оцінили сніданок з мером Львова та ікону св. Анастасії.

«Між нашими країнами існує довгорічна співпраця. Один із проектів це співпраця з австрійською ГО «Фольксгільфе» і українською ГО «Народна допомога». Я дуже тішуся із цієї можливості бути у цьому місці і бути учасником цього проекту», – зазначила представник Федерального міністерства праці, соціальної політики та захисту прав споживачів, Департаменту білатеральних стосунків та міжнародних зв'язків Австрії Агнес Паріл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук