Порошенко: Хочу бачити в державному оборонному замовленні на 2016 рік продукцію «Антонова»

СуспільствоОльга Карабан, 13 червня 20153460
Порошенко: Хочу бачити в державному оборонному замовленні на 2016 рік продукцію «Антонова»

Президент Петро Порошенко відвідав Державне підприємство «Антонов» напередодні його участі у Всесвітній авіаційній виставці «Ле-Бурже». Про це у суботу, 13 червня, повідомляється на офіційному сайті голови держави.

Під час зустрічі з провідними спеціалістами підприємства Порошенко висловив переконання, що об’єднання ДП «Антонов» з Державним концерном «Укроборонпром» надасть поштовх розвитку вітчизняного авіабудування.

«Лише декілька країн світу володіють таким потенціалом і такими технологіями, які сьогодні в Україні уособлює «Антонов». Дуже сподіваюся, що останнє рішення уряду, коли об'єднуються літакобудівний потенціал «Антонова» з можливостями «Укроборонпрому», дасть свою синергію», - наголосив президент.

За словами Петра Порошенка, у контексті інтеграції до «Укроборонпрому» ДП «Антонов» буде відновлено державне замовлення.

«Це не лише можливе, але є пріоритетним завданням керівництва - як підприємства, так і «Укроборонпрому». Хотів би бачити в державному оборонному замовленні на 2016 рік продукцію «Антонова», – заявив Порошенко, зазначивши, що пріоритетними мають стати виконання замовлень щодо створення перспективних транспортних та спеціалізованих літаків, безпілотних літальних апаратів, створення нової авіатехніки.

Крім цього, президент звернув увагу на можливість розвитку співпраці підприємства з іноземними партнерами, країнами-членами НАТО. «Нам є що запропонувати світові», – додав він.

Також голова держави наголосив на важливості прискорення програми імпортозаміщення комплектуючих виробів на літаках «Антонов» та нарощення темпів серійного виробництва літаків. За його словами, уряд має забезпечити відповідні умови для успішного функціонування підприємства та виконання цих завдань, «дати йому можливість працювати на повну».

«Коли проти України ведеться неоголошена, підступна та жорстока війна, жодна кооперація та спільне виробництво авіакосмічної та оборонної продукції з Росією стали неможливими в принципі», – наголосив Порошенко.

За його словами, переорієнтація на нові ринки збуту та нових партнерів сприятиме розвитку лідера авіабудування країни.

Також він зазначив, що як президент надаватиме підтримку розвитку підприємства та просуванню його продукції у світі.

«Приємно було, що визначальну роль при укладенні контракту з Саудівською Аравією зіграв той факт, що президент України також літає на літаку «Антонова». Якщо вже на такому літає президент, то його варто купувати», - сказав очільник держави.

Під час візиту на ДП «Антонов» президент ознайомився з роботою авіазаводу. Крім цього, Порошенко випробував в роботі тренажер літака АН-148 у залі випробувально-пілотажних стендів.

Державне підприємство «Антонов» засноване у 1946 році. Основними напрямками діяльності підприємства є створення, випробування нових дослідних зразків авіаційної техніки, серійне виробництво та після продажний супровід літальних апаратів. ДП «Антонов» володіє значним досвідом у розробці, виробництві, доопрацюванні і супроводі в експлуатації авіаційної техніки, а існуюча організаційна структура дозволяє ефективно реалізувати проекти підприємства. На підприємстві працює більше 13 тисяч працівників. За 69-річну історію ДП «Антонов» на літакобудівних заводах виготовлено більш 22 тис. літаків з маркою «Ан», з них більше 1,5 тис. продано в 50 країн світу. Станом на теперішній час експлуатується 4603 літака в 78 країнах світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук